Szamba betonowe Żuromin

Polecamy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z tych świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z najlepszego betonu wyróżnia się ogromną odpornością na wodę. Może więc być wkopany głęboko pod ziemią i służyć prawidłowo przez rzeczywiście długi czas, nawet kilka setek lat! Stosujemy innowacyjne metody wytwarzania szamb, aby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby doprowadzić do wielu komplikacji – wycieki nieczystości do gruntu są toksyczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że szamba muszą być kosztowne. Należy jedynie zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne koszty i pełne prace montażowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Żuromin

Szambo betonowe Żuromin

Najlepszej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy współcześnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością wielkości, mają solidne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wilgoć oraz niszczenie. Dla klasycznej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności do 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności szambo trzeba opróżniać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi bakteriami do szamb umożliwiają filtrowanie większości szamba i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one wyższą wytrzymałością niż te z tworzywa. To sprawia, że po zakopaniu zbiornika pod ziemią woda może zbierać się w dużej ilości, a dodatkowo nie będzie ulegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Kupując zbiornik na wodę można zagwarantować sobie dużą objętość darmowej wody idealnej do nawadniania roślin podczas suszy. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze zbiorniki możesz nabyć nawet od 1000 złotych. To zakup jednorazowy, pomagający za darmo nawadniać warzywnik lub myć samochód przez dekady!