Szamba betonowe Zwoleń

Proponujemy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, korzystając z tych doskonale znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z najlepszego betonu cechuje się wysoką wodoodpornością. Może więc zostać zakopany daleko pod ziemią i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście długi okres, nawet kilka setek lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania zbiorników, aby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby doprowadzić do mnóstwa problemów – wycieki ścieków do gruntu są niebezpieczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że szamba muszą być drogie. Wystarczy tylko powierzyć to specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne koszty i kompleksowe usługi instalacyjne gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Zwoleń

Szambo betonowe Zwoleń

Najlepszej jakości szamba zrobione z betonu to najlepszy współcześnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą wielkości, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na przeciekanie oraz niszczenie. Dla standardowej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości do 12 m 3 . Oferujemy możliwość zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb rodziny. Przy takiej kubaturze szambo trzeba opróżniać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale należy je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi preparatami do szamb umożliwiają filtrowanie większości zawartości i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one lepszą trwałością niż zbiorniki z tworzywa. To powoduje, że po zainstalowaniu zbiornika pod powierzchnią woda będzie gromadzić się w sporej pojemności, a także nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając pojemnik na deszczówkę można zapewnić sobie wystarczającą objętość darmowej wody idealnej do podlewania warzyw w czasie upałów. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można nabyć nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pozwalający za darmo nawadniać ogrówek lub myć auto przez dekady!