Szamba betonowe Baborów

Nasze prace mają na celu w szczególności zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Wśród różnych systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi wytworzenia komory wraz z wkopaniem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, dowozimy je na miejsce własnym transportem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w kwestii rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Baborów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Baborów

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią wygodne wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego systemu gromadzenia ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich średnie ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu podczas suchego lata to duży kłopot dla gospodarza. W okresie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być nieekologiczne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.