Szamba betonowe Byczyna

Nasze prace mają na celu przede wszystkim zmianę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu wraz z wkopaniem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne technologie produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce naszym transportem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy również profesjonalne porady w kwestii typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Byczyna

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Byczyna

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe użytkowanie wody przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie gorącego lata to spory kłopot dla właściciela. W okresie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być utrudnione. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.