Szamba betonowe Dobrodzień

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi wytworzenia komory wraz z montażem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę naszym transportem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo profesjonalne porady w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Dobrodzień

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Dobrodzień

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne użytkowanie wody przez domowników, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu gromadzenia ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu podczas gorącego lata to spory kłopot dla właściciela. W okresie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się kosztowne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace łącznie z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.