Szamba betonowe Głogówek

Nasze usługi mają na celu w szczególności zmianę sposobu zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji komory razem z wkopaniem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne technologie produkcji prefabrykatów, dowozimy je na miejsce własnym pojazdem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe doradztwo w kwestii typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Głogówek

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Głogówek

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne wykorzystywanie mediów przez domowników, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu gromadzenia nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich średnie objętości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek w trakcie suchego lata to spory problem dla właściciela. W okresie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się kosztowne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace łącznie z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.