Szamba betonowe Głubczyce

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności poprawę charakteru zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z montażem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania szamb, dostarczamy je na miejsce własnym transportem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo profesjonalne porady w kwestii rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Głubczyce

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Głubczyce

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe użytkowanie wody przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek podczas suchego lata to spory problem dla gospodarza. W okresie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być utrudnione. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności komory. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi razem z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.