Szamba betonowe Głuchołazy

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim poprawę sposobu zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Wśród różnych systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji komory wraz z wkopaniem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę naszym transportem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo profesjonalne doradztwo w kwestii typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Głuchołazy

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Głuchołazy

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wsypywane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu gromadzenia ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika podczas uaplnego lata to spory problem dla właściciela. W czasie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być nieekologiczne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi razem z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.