Szamba betonowe Grodków

Polecamy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z już świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z wysokojakościowego betonu cechuje się ogromną odpornością na wodę. Może zatem być zakopany głęboko pod gruntem i służyć prawidłowo przez rzeczywiście imponujący czas, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody wytwarzania zbiorników, żeby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może dopuścić do mnóstwa kłopotów – wycieki ścieków poza zbiornik są niebezpieczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że szamba muszą być kosztowne. Wystarczy jedynie powierzyć to profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne ceny i kompleksowe usługi instalacyjne gwarantujące sporo lat bezawaryjnego używania szamba.

Szamba betonowe Grodków

Szambo betonowe Grodków

Wysokiej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najtrwalszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną różnorodnością pojemności, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na przeciekanie oraz pękanie. Dla klasycznej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze średnio 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości szambo należy wylewać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz należy je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi preparatami do szamb umożliwiają filtrowanie części zawartości i wypuszczanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one wyższą trwałością niż te plastikowe. To sprawia, że po zakopaniu zbiornika pod powierzchnią woda może gromadzić się w sporej pojemności, a dodatkowo nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy prace kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Wybierając zbiornik na deszczówkę możesz zapewnić sobie sporą ilość darmowej wody idealnej do nawadniania kwiatów podczas upałów. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki możesz nabyć nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek opłacalny, pomagający za darmo nawadniać warzywnik lub myć samochód przez dekady!