Szamba betonowe Kluczbork

Polecamy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, czerpiąc z już doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z certyfikowanego betonu cechuje się wysoką wodoodpornością. Może zatem być zakopany głęboko pod ziemią i służyć bezawaryjnie przez rzeczywiście imponujący czas, aż kilkaset lat! Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, żeby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do mnóstwa problemów – wycieki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że szamba powinny być kosztowne. Należy jedynie zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełne usługi montażowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Kluczbork

Szambo betonowe Kluczbork

Najwyższej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą wielkości, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na przeciekanie oraz pękanie. Dla przeciętnej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o kubaturze do 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze zbiornik trzeba wylewać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi bakteriami do szamb umożliwiają oczyszczanie części szamba i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one wyższą wytrzymałością niż te z tworzywa. To powoduje, że po zainstalowaniu pojemnika pod powierzchnią woda będzie zbierać się w większej ilości, a także nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy usługi kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Kupując pojemnik na wodę można zagwarantować sobie wystarczającą objętość bezkosztowej wody doskonałej do nawadniania kwiatów w czasie suszy. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze zbiorniki możesz zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pomagający bezkosztowo nawadniać ogrówek lub myć auto przez lata!