Szamba betonowe Korfantów

Nasze prace mają na uwadze w szczególności poprawę charakteru zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z montażem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na miejsce własnym pojazdem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo profesjonalne doradztwo w kwestii typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Korfantów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Korfantów

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne użytkowanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu gromadzenia nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich średnie objętości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie uaplnego lata to spory kłopot dla gospodarza. W okresie mocnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być nieekologiczne. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace łącznie z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.