Szamba betonowe Krapkowice

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim poprawę charakteru gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z wkopaniem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na miejsce naszym transportem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo fachowe doradztwo w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Krapkowice

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Krapkowice

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią wygodne wykorzystywanie mediów przez domowników, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne bakterie wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu gromadzenia ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich średnie ilości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie gorącego lata to duży kłopot dla właściciela. W czasie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się utrudnione. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi razem z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.