Szamba betonowe Leśnica

Polecamy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne technologie, czerpiąc z już doskonale znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z certyfikowanego surowca cechuje się dużą wodoodpornością. Może zatem być zakopany głęboko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście długi czas, aż kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne technologie produkcji zbiorników, aby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może dopuścić do mnóstwa problemów – wycieki nieczystości do gruntu są niebezpieczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że szamba muszą być kosztowne. Należy jedynie zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i kompleksowe prace instalacyjne gwarantujące sporo lat bezawaryjnego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Leśnica

Szambo betonowe Leśnica

Najwyższej jakości szamba zrobione z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością pojemności, mają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na wilgoć i niszczenie. Dla klasycznej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności około 12 m 3 . Dajemy możliwość zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze zbiornik należy wylewać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi preparatami do oczyszczalni ścieków umożliwiają filtrowanie większości szamba i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Wyróżniają się one lepszą trwałością niż te z tworzywa. To powoduje, że po zainstalowaniu pojemnika pod powierzchnią woda może zbierać się w dużej ilości, a także nie będzie ulegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Kupując zbiornik na wodę można zagwarantować sobie wystarczającą objętość bezkosztowej wody doskonałej do nawadniania warzyw w czasie suszy. Zapewniamy najniższe ceny, nasze pojemniki możesz nabyć już od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pozwalający bezkosztowo nawadniać warzywnik czy myć samochód przez lata!