Szamba betonowe Lewin Brzeski

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim zmianę sposobu gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji komory razem z montażem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania szamb, dowozimy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo profesjonalne porady w kwestii rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Lewin Brzeski

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Lewin Brzeski

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią wygodne użytkowanie mediów przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich średnie ilości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek podczas suchego lata to spory kłopot dla gospodarza. W okresie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się utrudnione. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace razem z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.