Szamba betonowe Namysłów

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji komory wraz z wkopaniem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na miejsce naszym transportem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również fachowe porady w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Namysłów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Namysłów

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią wygodne wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu gromadzenia ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich średnie objętości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek podczas suchego lata to spory problem dla gospodarza. W czasie mocnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być nieekologiczne. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace razem z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.