Szamba betonowe Ozimek

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Wśród wielu systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia komory wraz z wkopaniem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę własnym transportem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w kwestii rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Ozimek

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Ozimek

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie wody przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu gromadzenia ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich średnie objętości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie uaplnego lata to duży problem dla właściciela. W czasie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się kosztowne. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności komory. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi łącznie z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.