Szamba betonowe Paczków

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim poprawę sposobu zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu razem z montażem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, dowozimy je na działkę własnym transportem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Paczków

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Paczków

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie wody przez rodzinę, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu gromadzenia ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu podczas uaplnego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być kosztowne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi łącznie z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.