Szamba betonowe Praszka

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim poprawę sposobu gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu razem z wkopaniem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę własnym transportem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo profesjonalne doradztwo w zakresie typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Praszka

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Praszka

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne użytkowanie wody przez domowników, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu zbierania ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie suchego lata to spory problem dla gospodarza. W okresie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być utrudnione. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace łącznie z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.