Szamba betonowe Prószków

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu razem z montażem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na działkę naszym transportem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo profesjonalne porady w kwestii typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Prószków

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Prószków

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wrzucane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek podczas gorącego lata to duży kłopot dla gospodarza. W okresie mocnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się utrudnione. Proponujemy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace łącznie z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.