Szamba betonowe Strzelce Opolskie

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim poprawę sposobu gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu razem z montażem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na miejsce własnym transportem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Strzelce Opolskie

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Strzelce Opolskie

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne wykorzystywanie wody przez rodzinę, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu zbierania nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika podczas uaplnego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się utrudnione. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości komory. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.