Szamba betonowe Zawadzkie

Nasze prace mają na celu w szczególności zmianę charakteru zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z wkopaniem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Stosujemy innowacyjne sposoby produkcji szamb, dostarczamy je na działkę własnym transportem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe doradztwo w kwestii typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Zawadzkie

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Zawadzkie

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne użytkowanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu gromadzenia nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich średnie ilości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika podczas suchego lata to duży problem dla gospodarza. W okresie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być utrudnione. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi razem z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.