Szamba betonowe Zdzieszowice

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim zmianę charakteru zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu wraz z wkopaniem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dowozimy je na działkę naszym pojazdem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo profesjonalne porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Zdzieszowice

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Zdzieszowice

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią wygodne użytkowanie wody przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wrzucane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu gromadzenia nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas uaplnego lata to spory kłopot dla gospodarza. W czasie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się kosztowne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują krajobrazu. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.