Szamba betonowe Baranów Sandomierski

Proponujemy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z tych świetnie poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z certyfikowanego betonu cechuje się dużą odpornością na wodę. Może więc być wkopany głęboko pod gruntem i służyć bezawaryjnie przez rzeczywiście imponujący czas, nawet kilkaset lat! Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji zbiorników, żeby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może dopuścić do wielu kłopotów – wycieki ścieków do gruntu są niebezpieczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki powinny być kosztowne. Wystarczy tylko zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i pełne prace montażowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Baranów Sandomierski

Szambo betonowe Baranów Sandomierski

Najwyższej jakości szamba zrobione z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą gamą pojemności, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na wilgoć i nieszczelności. Dla klasycznej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości około 12 m 3 . Oferujemy możliwość zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej kubaturze szambo trzeba opróżniać raz na miesiąc. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi preparatami do oczyszczalni ścieków umożliwiają filtrowanie części zbiornika i wylewanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Wyróżniają się one wyższą trwałością aniżeli te plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu zbiornika pod ziemią woda może zbierać się w większej ilości, a dodatkowo nie będzie ulegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy usługi kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Kupując pojemnik na wodę możesz zapewnić sobie sporą ilość bezkosztowej wody doskonałej do nawadniania warzyw podczas upałów. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można zakupić już od 1000 złotych. To wydatek opłacalny, pomagający za darmo nawadniać warzywnik lub myć auto przez lata!