Szamba betonowe Brzostek

Nasze prace mają na uwadze w szczególności zmianę sposobu gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Wśród różnych systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia komory razem z montażem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce naszym pojazdem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe porady w zakresie typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Brzostek

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Brzostek

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie wody przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wrzucane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu gromadzenia ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich średnie objętości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie suchego lata to spory kłopot dla gospodarza. W okresie mocnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się kosztowne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.