Szamba betonowe Cieszanów

Polecamy tanio najwyższej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, korzystając z już świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z najlepszego surowca wyróżnia się ogromną odpornością na wodę. Może zatem być zakopany głęboko pod gruntem i służyć bezawaryjnie przez rzeczywiście długi czas, nawet kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne technologie produkcji zbiorników, żeby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może doprowadzić do wielu komplikacji – ubytki nieczystości do gruntu są niebezpieczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że szamba muszą być kosztowne. Należy tylko zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i kompleksowe usługi montażowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Cieszanów

Szambo betonowe Cieszanów

Najwyższej klasy szamba wykonane z betonu to najtrwalszy obecnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą wielkości, posiadają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na wodę oraz nieszczelności. W przypadku standardowej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o kubaturze średnio 12 m 3 . Oferujemy możliwość wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb rodziny. Przy takiej pojemności zbiornik trzeba opróżniać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale należy je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi preparatami do oczyszczalni ścieków pozwalają na oczyszczanie części zawartości i wylewanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one wyższą wytrzymałością niż te plastikowe. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda może zbierać się w większej pojemności, a także nie będzie ulegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Wybierając pojemnik na wodę możesz zagwarantować sobie sporą ilość darmowej wody doskonałej do nawadniania roślin podczas lata. Zapewniamy najniższe ceny, nasze pojemniki możesz zakupić już od 1000 złotych. Jest to zakup opłacalny, pozwalający za darmo nawadniać ogrówek czy myć samochód przez lata!