Szamba betonowe Dynów

Polecamy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z już doskonale znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z najlepszego betonu wyróżnia się dużą odpornością na wodę. Może zatem zostać zakopany daleko pod ziemią i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście imponujący okres, nawet kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne metody produkcji zbiorników, aby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby dopuścić do mnóstwa komplikacji – ubytki nieczystości do gruntu są toksyczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że zbiorniki muszą być drogie. Wystarczy tylko powierzyć to profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie ceny i kompleksowe prace instalacyjne gwarantujące wiele lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Dynów

Szambo betonowe Dynów

Najwyższej klasy zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy współcześnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną różnorodnością wielkości, posiadają solidne pokrywy i wysoką trwałość na przeciekanie i niszczenie. Dla standardowej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o kubaturze do 12 m 3 . Dajemy opcję wyboru szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości rodziny. Przy takiej wielkości szambo należy opróżniać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz należy je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do oczyszczalni ścieków pozwalają na filtrowanie większości zawartości i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one lepszą trwałością niż zbiorniki plastikowe. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda może gromadzić się w sporej ilości, a dodatkowo nie będzie ulegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając zbiornik na wodę możesz zapewnić sobie wystarczającą objętość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania kwiatów podczas suszy. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można zakupić już od 1000 złotych. To wydatek jednorazowy, pomagający za darmo nawadniać ogrówek lub myć samochód przez lata!