Szamba betonowe Iwonicz-Zdrój

Oferujemy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, czerpiąc z tych świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z wysokojakościowego betonu wyróżnia się ogromną wodoodpornością. Może więc być zakopany daleko pod ziemią i służyć prawidłowo przez naprawdę długi czas, nawet kilka setek lat! Stosujemy innowacyjne metody wytwarzania szamb, aby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może dopuścić do mnóstwa komplikacji – ubytki ścieków poza zbiornik są niebezpieczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki muszą być kosztowne. Należy jedynie zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i kompleksowe prace instalacyjne gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Iwonicz-Zdrój

Szambo betonowe Iwonicz-Zdrój

Najlepszej jakości szamba wykonane z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się dużą gamą wielkości, posiadają solidne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na przeciekanie oraz niszczenie. Dla standardowej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności do 12 m 3 . Oferujemy możliwość wyboru szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności szambo trzeba opróżniać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale należy je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do szamb umożliwiają filtrowanie większości szamba i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one wyższą trwałością niż te z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu pojemnika pod powierzchnią woda może gromadzić się w dużej ilości, a dodatkowo nie będzie podlegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy prace kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Kupując pojemnik na deszczówkę możesz zagwarantować sobie dużą ilość bezkosztowej wody idealnej do podlewania kwiatów w czasie upałów. Zapewniamy najniższe ceny, nasze zbiorniki można nabyć już od 1000 złotych. Jest to wydatek opłacalny, pozwalający bezkosztowo podlewać ogrówek lub myć samochód przez dekady!