Szamba betonowe Kołaczyce

Polecamy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z tych świetnie poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z wysokojakościowego surowca wyróżnia się ogromną odpornością na wodę. Może więc być zakopany głęboko pod gruntem i służyć bezawaryjnie przez naprawdę długi okres, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody wytwarzania zbiorników, żeby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do mnóstwa komplikacji – wycieki ścieków do gruntu są toksyczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że szamba powinny być drogie. Wystarczy jedynie zaufać profesjonalnej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie ceny i kompleksowe usługi montażowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Kołaczyce

Szambo betonowe Kołaczyce

Najlepszej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą pojemności, posiadają solidne pokrywy i wysoką trwałość na wodę oraz niszczenie. Dla klasycznej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości średnio 12 m 3 . Dajemy opcję zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze szambo należy wylewać raz na miesiąc. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi bakteriami do oczyszczalni ścieków umożliwiają filtrowanie większości zbiornika i wypuszczanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one lepszą trwałością aniżeli te plastikowe. To powoduje, że po zainstalowaniu zbiornika pod powierzchnią woda może gromadzić się w dużej pojemności, a dodatkowo nie będzie ulegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Kupując pojemnik na deszczówkę można zagwarantować sobie sporą ilość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania warzyw w czasie upałów. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można nabyć już od 1000 złotych. Jest to zakup opłacalny, pomagający za darmo podlewać ogrówek lub myć auto przez lata!