Szamba betonowe Kolbuszowa

Proponujemy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z tych świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z certyfikowanego surowca cechuje się ogromną odpornością na wodę. Może zatem zostać zakopany daleko pod ziemią i funkcjonować prawidłowo przez naprawdę imponujący okres, nawet kilka setek lat! Stosujemy innowacyjne metody produkcji zbiorników, aby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do wielu problemów – wycieki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że szamba muszą być drogie. Należy jedynie zaufać profesjonalnej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i pełne prace montażowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego używania zbiornika.

Szamba betonowe Kolbuszowa

Szambo betonowe Kolbuszowa

Najlepszej klasy zbiorniki zrobione z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną różnorodnością wielkości, mają szczelne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na przeciekanie i pękanie. W przypadku przeciętnej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności do 12 m 3 . Dajemy opcję zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej pojemności zbiornik trzeba opróżniać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz należy je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi bakteriami do oczyszczalni ścieków pozwalają na oczyszczanie części zbiornika i wylewanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one wyższą wytrzymałością aniżeli zbiorniki plastikowe. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod powierzchnią woda może gromadzić się w dużej ilości, a dodatkowo nie będzie podlegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając pojemnik na wodę można zagwarantować sobie wystarczającą objętość bezkosztowej wody idealnej do podlewania roślin podczas lata. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki możesz zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pozwalający bezkosztowo podlewać ogrówek czy myć auto przez dekady!