Szamba betonowe Łańcut

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim poprawę charakteru zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia komory wraz z montażem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji prefabrykatów, dowozimy je na działkę własnym pojazdem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo profesjonalne doradztwo w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Łańcut

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Łańcut

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne wykorzystywanie wody przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich średnie ilości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas suchego lata to duży problem dla gospodarza. W czasie mocnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się utrudnione. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności komory. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.