Szamba betonowe Lesko

Nasze prace mają na uwadze w szczególności zmianę sposobu gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia komory wraz z wkopaniem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, dowozimy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy również fachowe porady w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Lesko

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Lesko

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu gromadzenia nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich średnie objętości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie uaplnego lata to spory problem dla właściciela. W okresie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się kosztowne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi razem z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.