Szamba betonowe Leżajsk

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności poprawę charakteru gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Spośród wielu sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia komory razem z wkopaniem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dowozimy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo profesjonalne porady w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Leżajsk

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Leżajsk

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne wykorzystywanie wody przez rodzinę, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu gromadzenia nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich średnie objętości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie uaplnego lata to spory problem dla właściciela. W okresie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się nieekologiczne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.