Szamba betonowe Lubaczów

Nasze prace mają na celu w szczególności poprawę charakteru gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji komory razem z wkopaniem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dostarczamy je na miejsce naszym transportem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Lubaczów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Lubaczów

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne wykorzystywanie wody przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie gorącego lata to spory kłopot dla gospodarza. W czasie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się utrudnione. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości komory. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi razem z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.