Szamba betonowe Nisko

Proponujemy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, czerpiąc z już doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z najlepszego betonu cechuje się wysoką wodoodpornością. Może zatem być zakopany głęboko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście długi czas, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody produkcji zbiorników, aby każdy inwestor mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może dopuścić do mnóstwa problemów – wycieki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że zbiorniki powinny być drogie. Wystarczy tylko powierzyć to profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie ceny i pełne prace montażowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego używania szamba.

Szamba betonowe Nisko

Szambo betonowe Nisko

Najlepszej klasy szamba wykonane z betonu to najlepszy współcześnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną różnorodnością wielkości, posiadają szczelne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wilgoć oraz niszczenie. W przypadku klasycznej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości średnio 12 m 3 . Oferujemy opcję zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej kubaturze zbiornik należy wylewać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi preparatami do szamb umożliwiają filtrowanie większości zbiornika i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością niż zbiorniki plastikowe. To powoduje, że po zainstalowaniu zbiornika pod powierzchnią woda będzie zbierać się w sporej pojemności, a dodatkowo nie będzie ulegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy usługi kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Kupując pojemnik na wodę można zagwarantować sobie sporą objętość bezkosztowej wody idealnej do podlewania warzyw podczas upałów. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pozwalający bezkosztowo podlewać warzywnik czy myć auto przez dekady!