Szamba betonowe Oleszyce

Oferujemy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, czerpiąc z tych doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z wysokojakościowego surowca wyróżnia się dużą wodoodpornością. Może zatem zostać wkopany głęboko pod ziemią i służyć prawidłowo przez naprawdę długi okres, nawet kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji zbiorników, żeby każdy inwestor mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może doprowadzić do mnóstwa problemów – ubytki nieczystości do gruntu są niebezpieczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki powinny być drogie. Wystarczy tylko powierzyć to profesjonalnej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i pełne usługi montażowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Oleszyce

Szambo betonowe Oleszyce

Najwyższej klasy zbiorniki zrobione z betonu to najlepszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą pojemności, mają solidne pokrywy i wysoką wytrzymałość na przeciekanie i pękanie. W przypadku klasycznej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości do 12 m 3 . Dajemy opcję zakupienia szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości rodziny. Przy takiej wielkości szambo należy opróżniać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi preparatami do szamb pozwalają na oczyszczanie większości szamba i wypuszczanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one wyższą trwałością niż zbiorniki z tworzywa. To powoduje, że po zakopaniu zbiornika pod ziemią woda będzie gromadzić się w większej ilości, a dodatkowo nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wodę. Oferujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Kupując zbiornik na wodę możesz zagwarantować sobie wystarczającą objętość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania roślin w czasie upałów. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki możesz zakupić już od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pomagający bezkosztowo nawadniać ogrówek lub myć auto przez lata!