Szamba betonowe Pilzno

Nasze prace mają na uwadze w szczególności poprawę charakteru zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Spośród różnych sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia komory wraz z montażem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na miejsce naszym transportem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo profesjonalne porady w zakresie typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Pilzno

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Pilzno

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe użytkowanie wody przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu gromadzenia nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas uaplnego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się kosztowne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.