Szamba betonowe Przeworsk

Polecamy tanio najwyższej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne technologie, czerpiąc z już świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z wysokojakościowego surowca wyróżnia się ogromną wodoodpornością. Może więc być zakopany głęboko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę imponujący czas, aż kilka setek lat! Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, aby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może doprowadzić do wielu problemów – ubytki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki powinny być kosztowne. Wystarczy tylko zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne ceny i kompleksowe prace montażowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Przeworsk

Szambo betonowe Przeworsk

Wysokiej klasy zbiorniki wykonane z betonu to najtrwalszy współcześnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną różnorodnością pojemności, posiadają solidne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na wilgoć oraz pękanie. Dla przeciętnej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności około 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności zbiornik należy opróżniać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi preparatami do oczyszczalni ścieków pozwalają na filtrowanie większości zawartości i wypuszczanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one wyższą trwałością aniżeli te z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod powierzchnią woda może zbierać się w dużej ilości, a dodatkowo nie będzie podlegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy prace kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając zbiornik na wodę można zagwarantować sobie wystarczającą objętość darmowej wody idealnej do nawadniania roślin podczas suszy. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można zakupić już od 1000 złotych. Jest to zakup opłacalny, pozwalający bezkosztowo podlewać warzywnik lub myć auto przez dekady!