Szamba betonowe Radomyśl Wielki

Nasze prace mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu wraz z montażem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez kolejne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na działkę naszym transportem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe porady w kwestii typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Radomyśl Wielki

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Radomyśl Wielki

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne wykorzystywanie wody przez domowników, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich średnie objętości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu podczas gorącego lata to duży problem dla gospodarza. W czasie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się utrudnione. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.