Szamba betonowe Radymno

Nasze prace mają na celu przede wszystkim poprawę sposobu zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Wśród różnych sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu wraz z wkopaniem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji szamb, dostarczamy je na miejsce naszym transportem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe doradztwo w kwestii rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Radymno

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Radymno

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie wody przez rodzinę, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu gromadzenia ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich średnie ilości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika podczas uaplnego lata to duży kłopot dla właściciela. W czasie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się kosztowne. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.