Szamba betonowe Ropczyce

Oferujemy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z tych świetnie poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z certyfikowanego surowca wyróżnia się ogromną odpornością na wodę. Może więc zostać zakopany głęboko pod ziemią i funkcjonować prawidłowo przez naprawdę imponujący czas, nawet kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania zbiorników, żeby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby dopuścić do wielu problemów – ubytki ścieków do gruntu są toksyczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki muszą być drogie. Wystarczy jedynie zaufać profesjonalnej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie ceny i pełne usługi montażowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego używania szamba.

Szamba betonowe Ropczyce

Szambo betonowe Ropczyce

Wysokiej klasy zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się dużą gamą pojemności, posiadają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na wilgoć i niszczenie. Dla przeciętnej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności około 12 m 3 . Oferujemy opcję zakupienia szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości szambo trzeba opróżniać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale należy je często wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi bakteriami do oczyszczalni ścieków umożliwiają oczyszczanie części szamba i wylewanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one wyższą wytrzymałością niż te plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda może zbierać się w sporej ilości, a dodatkowo nie będzie podlegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy usługi kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając pojemnik na wodę można zagwarantować sobie dużą ilość darmowej wody idealnej do nawadniania roślin podczas upałów. Zapewniamy najniższe ceny, nasze zbiorniki można nabyć nawet od 1000 złotych. Jest to zakup opłacalny, pomagający za darmo nawadniać warzywnik lub myć samochód przez dekady!