Szamba betonowe Rudnik nad Sanem

Nasze prace mają na celu przede wszystkim poprawę sposobu zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z wkopaniem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby produkcji szamb, dowozimy je na działkę własnym transportem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Rudnik nad Sanem

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Rudnik nad Sanem

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią komfortowe użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego systemu zbierania nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika podczas suchego lata to spory problem dla właściciela. W czasie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być nieekologiczne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace łącznie z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.