Szamba betonowe Rymanów

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim zmianę sposobu zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z montażem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne technologie produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Rymanów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Rymanów

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią wygodne wykorzystywanie mediów przez domowników, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wsypywane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu gromadzenia nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika podczas gorącego lata to duży problem dla właściciela. W okresie mocnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być nieekologiczne. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace łącznie z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.