Szamba betonowe Sieniawa

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim poprawę sposobu zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu razem z montażem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji szamb, dowozimy je na miejsce własnym pojazdem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo fachowe doradztwo w kwestii rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Sieniawa

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Sieniawa

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią komfortowe użytkowanie wody przez mieszkańców, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie gorącego lata to duży problem dla gospodarza. W okresie mocnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być utrudnione. Proponujemy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi łącznie z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.