Szamba betonowe Strzyżów

Polecamy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne systemy, korzystając z tych doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z najlepszego betonu wyróżnia się wysoką wodoodpornością. Może zatem zostać wkopany głęboko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę długi czas, nawet kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne metody wytwarzania szamb, żeby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby doprowadzić do wielu kłopotów – wycieki ścieków poza zbiornik są niebezpieczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że szamba powinny być kosztowne. Należy jedynie zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i pełne usługi instalacyjne umożliwiające wiele lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Strzyżów

Szambo betonowe Strzyżów

Najwyższej klasy zbiorniki zrobione z betonu to najlepszy współcześnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą wielkości, mają szczelne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wilgoć oraz niszczenie. Dla klasycznej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości około 12 m 3 . Oferujemy możliwość zakupienia szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości rodziny. Przy takiej kubaturze szambo należy wylewać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz należy je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi preparatami do szamb pozwalają na oczyszczanie części szamba i wypuszczanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one wyższą trwałością aniżeli te z tworzywa. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod powierzchnią woda będzie gromadzić się w większej pojemności, a także nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy usługi kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Wybierając pojemnik na deszczówkę można zapewnić sobie wystarczającą ilość darmowej wody doskonałej do nawadniania roślin w czasie upałów. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można nabyć nawet od 1000 złotych. To zakup opłacalny, pomagający za darmo podlewać warzywnik czy myć samochód przez dekady!