Szamba betonowe Ustrzyki Dolne

Oferujemy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z już świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z wysokojakościowego surowca wyróżnia się wysoką wodoodpornością. Może zatem być zakopany daleko pod gruntem i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę imponujący okres, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne technologie produkcji zbiorników, żeby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby doprowadzić do wielu problemów – wycieki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że zbiorniki muszą być kosztowne. Należy jedynie powierzyć to profesjonalnej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełne usługi montażowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Ustrzyki Dolne

Szambo betonowe Ustrzyki Dolne

Najwyższej klasy szamba wykonane z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością wielkości, posiadają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na przeciekanie i pękanie. Dla klasycznej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności do 12 m 3 . Oferujemy opcję zakupienia szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej wielkości zbiornik należy opróżniać raz na miesiąc. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi preparatami do szamb pozwalają na oczyszczanie większości zbiornika i wypuszczanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one wyższą wytrzymałością niż te plastikowe. To powoduje, że po zainstalowaniu zbiornika pod powierzchnią woda może gromadzić się w większej pojemności, a dodatkowo nie będzie ulegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Wybierając pojemnik na deszczówkę możesz zapewnić sobie sporą objętość darmowej wody doskonałej do podlewania warzyw podczas upałów. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze zbiorniki możesz zakupić nawet od 1000 złotych. To wydatek opłacalny, pozwalający bezkosztowo podlewać warzywnik lub myć auto przez lata!