Szamba betonowe Augustów

Oferujemy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, korzystając z już doskonale znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z najlepszego surowca cechuje się dużą wodoodpornością. Może zatem zostać wkopany głęboko pod gruntem i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę długi czas, aż kilka setek lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody produkcji szamb, aby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby doprowadzić do wielu problemów – ubytki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla przyrody, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki muszą być kosztowne. Należy jedynie zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne ceny i kompleksowe prace instalacyjne gwarantujące wiele lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Augustów

Szambo betonowe Augustów

Najlepszej jakości zbiorniki zrobione z betonu to najtrwalszy współcześnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą pojemności, posiadają szczelne pokrywy i wysoką wytrzymałość na przeciekanie oraz niszczenie. W przypadku przeciętnej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości do 12 m 3 . Oferujemy opcję zakupienia szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości szambo należy opróżniać raz na miesiąc. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do szamb umożliwiają oczyszczanie części szamba i wypuszczanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one lepszą wytrzymałością niż te z tworzywa. To powoduje, że po zainstalowaniu pojemnika pod powierzchnią woda będzie gromadzić się w dużej ilości, a także nie będzie ulegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy prace kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Kupując pojemnik na wodę możesz zagwarantować sobie sporą objętość darmowej wody idealnej do nawadniania roślin w czasie suszy. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek opłacalny, pozwalający bezkosztowo podlewać warzywnik czy myć samochód przez lata!