Szamba betonowe Bielsk Podlaski

Nasze prace mają na celu przede wszystkim zmianę charakteru zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Wśród różnych systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z montażem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy innowacyjne sposoby produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na działkę własnym transportem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Bielsk Podlaski

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Bielsk Podlaski

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią wygodne wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu zbierania ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich średnie ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie suchego lata to duży problem dla właściciela. W czasie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się kosztowne. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.