Szamba betonowe Brańsk

Nasze prace mają na celu przede wszystkim poprawę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Wśród różnych systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z wkopaniem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę naszym pojazdem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo profesjonalne doradztwo w kwestii typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Brańsk

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Brańsk

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie wody przez mieszkańców, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie uaplnego lata to duży kłopot dla właściciela. W czasie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się kosztowne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.