Szamba betonowe Choroszcz

Nasze prace mają na celu w szczególności zmianę charakteru zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu wraz z wkopaniem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, dostarczamy je na miejsce naszym transportem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Choroszcz

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Choroszcz

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią wygodne wykorzystywanie wody przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu gromadzenia nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie objętości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie gorącego lata to spory kłopot dla gospodarza. W okresie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być kosztowne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace łącznie z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.