Szamba betonowe Czarna Białostocka

Polecamy tanio najwyższej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z już doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z najlepszego surowca wyróżnia się ogromną odpornością na wodę. Może zatem zostać wkopany daleko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę imponujący okres, nawet kilka setek lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania zbiorników, żeby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby dopuścić do wielu problemów – ubytki nieczystości poza zbiornik są niebezpieczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że szamba powinny być kosztowne. Wystarczy jedynie zaufać profesjonalnej firmie! Jako producent szamb zapewniamy niskie koszty i pełne prace instalacyjne gwarantujące wiele lat bezawaryjnego używania zbiornika.

Szamba betonowe Czarna Białostocka

Szambo betonowe Czarna Białostocka

Wysokiej jakości zbiorniki zrobione z betonu to najtrwalszy obecnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością pojemności, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na wodę i niszczenie. W przypadku klasycznej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze do 12 m 3 . Oferujemy możliwość wyboru szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej kubaturze zbiornik trzeba wylewać raz na miesiąc. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi preparatami do oczyszczalni ścieków pozwalają na filtrowanie części zawartości i wylewanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one lepszą trwałością niż zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda może gromadzić się w sporej ilości, a także nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając pojemnik na deszczówkę można zagwarantować sobie dużą objętość darmowej wody doskonałej do podlewania warzyw w czasie upałów. Zapewniamy najniższe ceny, nasze zbiorniki można nabyć już od 1000 złotych. To zakup jednorazowy, pozwalający za darmo podlewać warzywnik lub myć samochód przez dekady!